1405640Vin Mar 15, 2013 10:14 pm6310redaccessVizitatorVizitator

Jump to content

Bine ați venit pe comunitatea WorldGame

Bine ați venit pe comunitatea WorldGame, la fel ca majoritatea comunităților online trebuie să vă înregistrați pentru a vizualiza sau posta în comunitatea noastră, dar nu vă faceti griji, acesta este un proces simplu care necesită informații minime despre tine. După aveți urmăroarele beneficii
Poți deschide topicuri si să raspunzi la altele
Sunteți membru al unei comunități Licențiate
Îți faci noi prieteni, pe forum si pe serverele ei.
Vă asteptam
Echipa WorldGame

Guest Message by StaarK*

Mi-a facut placere

Pagina 1 din 1

Sideways ;d

Sideways ;d
    • Membru
    • Member Title : WGR Member
    • Join : 04/05/2011
    Hai noroc , Totul a inceput in Decembrie 2011 atunci cand maestrul BuNu se lauda ca tocmai a reusit sa isi faca un forum. Pot spune ca am fost al 2-lea membru inregistrat in aceasta comunitate si ca timp de 6 luni am condus-o alaturi de Fndatorul principal BuNu. Pe atunci nu stiam noi prea multe despre forumuri , despre moderarea lor etc.. dar cu timpul am invatat cate ceva. Atunci cand forumul a ajuns la numarul de 100 de membri s-a organizat un concurs pentru utilizatorii forumului ca la 50 posturi facute sa primesti "Mod.Global" (asa era pe atunci). Eu cred ca aceasta comunitate a ajuns la un nr de utlizatori destul de mare avand in vedere ca e hostgratuit. Cred ca WorldGame se afla printre primele 10 comunitati gratuite asa de populate.
    Iti multumesc WorldGame Romania ca m-ai invatat atatea lucruri. Cu respect pentru aceasta echipa WorldGame Romania va urez SARBATORI FERICITE si sper sa ne vedem cu bine!

ParkerGG

ParkerGG
    • Membru
    • Join : 07/12/2012
    • Localizare : Ostrov
    frumoasa poveste ;)

senz0R-

senz0R-
    • Membru
    • Join : 19/12/2012
    SARBATORI FERICITE si tie

diNo

diNo
    • Membru
    • Join : 19/12/2012
    Te asteptam , Sideways , Respect !

Tequila

Tequila
    • Super Moderator
    • Member Title : Super Moderators
    • Join : 17/01/2013
    Chiar am ramas placut impresionat de povestea ta.

Continut sponsorizat

Continut sponsorizat