1405640Vin Mar 15, 2013 10:14 pm6310redaccessVizitatorVizitator

Jump to content

Bine ați venit pe comunitatea WorldGame

Bine ați venit pe comunitatea WorldGame, la fel ca majoritatea comunităților online trebuie să vă înregistrați pentru a vizualiza sau posta în comunitatea noastră, dar nu vă faceti griji, acesta este un proces simplu care necesită informații minime despre tine. După aveți urmăroarele beneficii
Poți deschide topicuri si să raspunzi la altele
Sunteți membru al unei comunități Licențiate
Îți faci noi prieteni, pe forum si pe serverele ei.
Vă asteptam
Echipa WorldGame

Guest Message by StaarK*

IPB FACE FURORI!

Pagina 1 din 1

BuNu

BuNu
  • Administrator
  • Member Title : Administrator WGRO
  • Join : 04/05/2011
  • Localizare : Plopu City
Cu totii ati vazut ca noi am fost prima comunitate ce are la baza hostgratuit ce am adoptat o tema ce imita foarte bine platforma IPB.
Bine inteles ca am avut si probleme cu Fondatorii comunitatilor adverse ce au venit destul de repede cu amenintari de genul "Iti sparg comunitatea" , sau cu userii ce s-au pus sa faca cereri pentru Administrator (cu 3 posturi , facute la jocurile forumului) pentru a 'fura' tot , cu toate ca aceasta tema este free.

Tequila

Tequila
  • Super Moderator
  • Member Title : Super Moderators
  • Join : 17/01/2013
Eu chiar am crezut ca este platforma IPB! Iar in legatura cu fondatorii comunitatilor adverse , au un caracter de ...

cydayatmold

cydayatmold
  • Membru
  • Member Title : WGR Member
  • Join : 23/01/2013
o puteti mari macar 1 cm pe o parte si un cm pe alta?

aNNdreU ;x

aNNdreU ;x
  • Membru
  • Member Title : WGR Member
  • Join : 11/07/2012
  • Localizare : Buzau
Da o pot marii iar in legatura cu administratorii invidiosi , o sa am eu grija de ei
/ daca intampinati probleme cu tema deschideti un topic aici : http://worldgame.talk4her.com/f52-propuneri
tc

Continut sponsorizat

Continut sponsorizat