1405640Vin Mar 15, 2013 10:14 pm6310redaccessVizitatorVizitator

Jump to content

Bine ați venit pe comunitatea WorldGame

Bine ați venit pe comunitatea WorldGame, la fel ca majoritatea comunităților online trebuie să vă înregistrați pentru a vizualiza sau posta în comunitatea noastră, dar nu vă faceti griji, acesta este un proces simplu care necesită informații minime despre tine. După aveți urmăroarele beneficii
Poți deschide topicuri si să raspunzi la altele
Sunteți membru al unei comunități Licențiate
Îți faci noi prieteni, pe forum si pe serverele ei.
Vă asteptam
Echipa WorldGame

Guest Message by StaarK*

Problema Login

Pagina 1 din 1

Tequila

Tequila
  • Super Moderator
  • Member Title : Super Moderators
  • Join : 17/01/2013
Buna ziua Worldgame Romania!
Am intampinat o problema mai multe zile la rand, si aceea ca nu puteam sa ma loghez pe forum... Cand dadeam pe login, ma ducea pe alta pagina ceva legat de mentenanta dar nu tinea de forumul nostru. Acum se pare ca a mers, dar sper sa nu fie ceva care se repeta...
am incercat sa il contactez si pe BuNu, dar nu mai raspunde si nici online nu l-am mi vazut....

BuNu

BuNu
  • Administrator
  • Member Title : Administrator WGRO
  • Join : 04/05/2011
  • Localizare : Plopu City

Au fost cateva probleme saptamana trecuta din cauza hostului la care suntem gazduiti, dar acum s-au rezolvat. Si va rog sa nu mai asteptati suport pe messenger, deoarece nu raspund. Staark a inceput un nou proiect, o tema unica asa cum v-am obisnuit dar este foarte mult de munca deoarece lucreaza singur momentan. Pentru vara asta avem niste proiecte foarte mari, vom organiza mai multe concursuri..un indiciu este: "Tema actuala a forumului" Mai multe veti afla la momentul potrivit

"Staff-ul WorldGame Romania nu are numai de RESPECTAT regulamentul , dar are si obligatia de a-l APLICA corect pe utilizatori"